info@jumpfunroeselare.be

VAKANTIE REGELING :  Voor de recrea skippers volgen we de schoolkalender (geen school is geen rope-skipping). Voor de competitiespringers worden trainingen in de vakantie vóóraf afgesproken

7 oktober 2018          


20-21 oktober 2018       




3 november 2018    


10 november 2018           


11 november 2018         


17 november 2018         


18 november 2018         


23 november 2018        


16 februari 2019                     


24 februari 2019             


24 februari 2019          


16 maart 2019               


16 of 24 maart 2019                                                            


23 maart 2019               


30 maart 2019               

 

27 april 2019                   


28 april 2019                   


5 mei 2019                     


5 mei 2019                     


11 mei 2019                   


19 mei 2019                   


     

  


KALENDER 2018-2019

Verrassingsuitstap  


kaderweekend – bijscholingen trainers

inschrijven vanaf 6 september via gymfed


A- masters 15+                                             


A- masters beloften                                         


B-en C-masters beloften                               


B-en C-masters 15+                                     


BK  masters                                                   


Quiz                                                                 


A-teams beloften                                                    


A-teams 15+                                                 


Clubfeest                                                      


BK teams                                                      


Challenge Day voor recrea-springers                                                       


SR mini teams                                                


DD contest                                                     

 

B-teams 15+                                                


B-teams beloften                                           


C-teams                                                         


mini teams double dutch                              


democup                                                        


mini masters                                                  


     

  




Evergem


Wuustwezel    


St-Maartens-Latem


Gent


Gent


Roeselare


Oostende         


Lede


Roeselare


Wuustwezel


                                                       


Zottegem


Gent

 

Deinze


Deinze


Zottegem


Zottegem


Dendermonde


Buggenhout